05 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • COVID-19
 • Місцеві вибори 2020
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  баннер229

  Вівторок, 07 травня 2019 08:40

  Інформаційні джерела та аналітичні інструменти у сфері публічних закупівель

  Інформаційний ресурс Уповноваженого органу

  http://www.me.gov.ua

  На офіційному сайті Мінекономрозвитку створено Інформаційний ресурс,основним завданням якого є поширення інформації щодо застосування законодавствапро публічні закупівлі, а також надання узагальнених відповідей рекомендаційногохарактеру та безоплатних консультацій.

  Міністерством готуються узагальнені листи, які містять відповіді на найбільшактуальні питання суб'єктів сфери закупівель та розміщуються у рубриці “Узагальненівідповіді”, та реалізовано функцію надання безоплатних консультацій з можливістюпошуку за темами та ключовими словами (тегами) у розділі “Консультації”.Розміщення всіх запитів та консультацій полегшує доступ користувачів до інформації тавідповідей на аналогічні питання, які надавались суб’єктам сфери публічних закупівель.

  Додатково інформуємо, що Мінекономрозвитку спільно з Проектом технічноїдопомоги ЄС “Підтримка впровадження Стратегії реформування публічних закупівель/Дорожньої карти для гармонізації законодавства в Україні” напрацьовано Настановищодо етичної поведінки замовників під час здійснення публічних закупівель, якірозміщені на Інформаційному ресурсі.

  Веб-портал Уповноваженого органу

  http://prozorro.gov.ua

  Офіційний портал, на якому оприлюднюється інформація про публічні закупівлі.

  На порталі можна здійснювати пошук закупівель, переглядати документи, опублікованізамовниками та учасниками під час проведення закупівлі, слідкувати за проведеннямаукціону тощо.

  Прозорро Інфобокс

  http://infobox.prozorro.org

  Портал корисних матеріалів про публічні закупівлі, який адмініструє державнепідприємство “Прозорро”, що містить статті та відеоматеріали про електронну системупублічних закупівель, бібліотеку примірних специфікацій та форум для обговоренняпитань.

  Онлайн-курс Публічні закупівлі

  https://prometheus.org.ua

  Мінекономрозвитку спільно з Проектом ЄС “Гармонізація системи державнихзакупівель в Україні зі стандартами ЄС” створено безкоштовний онлайн-курс“Публічні закупівлі”, який розміщено на платформі Prometheus. Даний курсрозрахований на закупівельників, а також всіх, хто цікавиться як проводити закупівлі таефективно витрачати кошти платників податків. Курс розділено на два рівні - базовий тапоглиблений.

  Конструктор нецінових критеріїв

  https://nk.prozorro.ua

  Мінекономрозвитку у співпраці з Мінприроди та представниками громадськості врамках конкурсної програми нових ідей EU Association Lab працює над проектом“Нецінові критерії у публічних закупівлях”. Проект перебуває в стадії розробки тапередбачає створення зручного електронного інструменту зі створення неціновихкритеріїв, який буде містити конкретні параметри нецінових критеріїв для обраногопереліку товарів різних категорій, що найчастіше закуповуються замовниками, тарекомендації по їх застосуванню для оцінки тендерних пропозицій.4

  Моніторинговий портал DOZORRO

  https://dozorro.org

  Платформа, де кожен учасник системи (постачальник, замовник, контролюючийорган, громадянин) може дати зворотній зв’язок замовнику по конкретному тендеру.Залишаючи відгук суб’єкти системи заповнюють опитувальний лист, де оцінятьпараметри закупівлі. Під кожну відповідь можна додати описову частину. Крім того,даний портал покликаний допомогти у захисті інтересів учасника шляхом інформуванняпро можливі способи оскарження та підготовки звернень до правоохоронних таконтролюючих органів.

  Публічний модуль аналітики

  https://bi.prozorro.org

  Містить інформацію про публічні закупівлі з 2015 року та надає змогу робитивибірки інформації про конкретні закупівлі, конкретного замовника, конкретногоучасника, будувати графіки, таблиці, діаграми, рахувати показники тощо.

  Інструменти центру вдосконалення закупівель Київської школиекономіки

  http://cep.kse.org.ua/dopky.html

  Інтерактивний інструмент для пошуку додаткових угод в електронній системізакупівель, який надає можливість відслідкувати всі зміни внесені до укладенихдоговорів за останні 3 дні, місяць або рік, а також знаходити всі додатково укладенніугоди будь-якої організації за різними параметрами. Інструмент фільтрує, автоматичновідбирає та опубліковує 3 топ-новини з найбільш резонансних тем за останні декількаднів.

  Методологія створення тендерної документації за посиланням

  https://cpvtool.kse.ua

  (за допомогою інтуїтивно зрозумілого пошуку товару, якийпланується придбати, цей інструмент дозволяє побачити за яким CPV-кодом його вжекупують інші замовники частіше, чи є для цього товару більш глибокий код, та за якимкодом такі закупівлі є більш успішні). Також додається інформація про постачальниківвибраного в пошуку товару (ТОП-20 за кількістю переможних процедур).

  Clarity Project

  https://clarity-project.info/tenders

  Волонтерський проект, що дає можливість здійснювати моніторинг та аналізуватиінформацію електронної системи закупівель під різними вимірами та виявлятивзаємозв’язки між учасниками торгів, індикатори ризику та здійснювати дослідженняторгів.

  Сайт Тексти

  http://z.texty.org.ua

  Архів державних/публічних закупівель з 2008 року. Містить інформацію проукладені договори з Вісника державних закупівель та веб-порталу prozorro.gov.ua.Доступний пошук по замовникам чи переможцям тендерів, об'ємам угод, часовомуперіоду та оновлюється щодня.Сайт Антикорупційний моніторhttp://acm-ua.orgКомплексний аналітичний портал, що поєднує в собі ряд інструментів длямоніторингу результатів публічних закупівель, зокрема громадська експертизарезультатів державних тендерів в Україні, модуль аналітики громадської експертизи таспецпроекти.

  5Є-дата

  http://www.e-data.gov.ua

  Відкрита база даних у секторі публічних фінансів України. На порталіоприлюднюється інформація про використання бюджетних коштів та реалізується ідея“Прозорого бюджету”. Мета проекту: створити відкритий ресурс, який забезпечитьповну прозорість державних фінансів та задовольнить право громадськості на доступ доінформації.Пошуково-аналітична система .

  007

  http://007.org.ua

  Сервіс, який допомагає працювати з відкритими базами даних та державнимиреєстрами через інструменти візуалізації та аналітики. Головна мета сервісу –забезпечити громадськості максимально зручний доступ до відкритих державних данихі завдяки збільшенню прозорості протидіяти зловживанням і корупції в країні.YouControlhttps://youcontrol.com.uaСистема, яка збирає та аналізує інформацію з понад 50 джерел, зокремадержавних реєстрів, яка формує досьє на кожну компанію України на основі відкритихданих, відстежує зміни в державних реєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованимиособами. Дозволяє отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію абофізичну особу підприємця. Функція моніторингу щоденно повідомляє про змінивідповідно до даних з офіційних джерел.

  Opendatabot

  https://opendatabot.com/

  Платформа для моніторингу реєстраційних даних українських компаній тасудового реєстру. Сервіс збирає, об’єднує та аналізує інформацію з основних публічнихреєстрів України та інших джерел. Обираючи назву контрагента або код ЄДРПОУможна отримати інформацію про зміни, які відбулись за останній період часу, чи є усудовому реєстрі рішення щодо певної компанії та чи не перебуває вона в місцяхмасової реєстрації. Сервіс доступний для бізнесу, громадськості та журналістів.

  Моніторинг витрат на будівництво і ремонт доріг

  www.roads.brdo.com.ua

  Міністерство інфраструктури України та Офіс ефективного регулювання (BRDO)спільно запустили портал моніторингу витрат на будівництво і ремонт доріг, який надаєможливість перевірити, як витрачаються бюджетні гроші на ремонт доріг у розрізіобластей державного та місцевого значення, які тендери оголошуються, відслідкуватикошти, які витрачаються на безпеку руху та кошти, які були фактично витраченізамовниками. На порталі є калькулятор, де водії можуть порахувати, скільки збору вонизаплатять, заправляючи машину, і куди будуть направлені ці гроші.

  Переглядів 875
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua