06 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • COVID-19
 • Місцеві вибори 2020
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

  баннер229

  Середа, 21 лютого 2018 10:33

  Державний реєстр виборців

     

  Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через створені державні органи.  

  Відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців”  розпорядженням  голови Ратнівської районної державної адміністрації від 1 жовтня 2007 року № 89-ос був створений відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації. Згідно із штатним розписом чисельність працівників відділу визначена у кількості 2 штатних одиниць.

  1. Начальник відділу

  Неводнічик Анжела Іванівна

  роб.тел.: 3-01-38, факс: 3-01-38

  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  2.  Головний

      спеціаліст

  Нифодюк Інна Ігорівна

  роб.тел.: 3-01-38,

  2-11-18, 2-14-09

   

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: вул.Центральна,19, каб.29 (2 поверх), смт Ратне, Волинська обл., 44100.

  Графік роботи відділу:

  Понеділок – четвер: з 8.00 до 17.15

  П’ятниця: з 8.00 до 16.00

  Перерва на обід: з 13.00 до 14.00

              Вихідні дні: субота, неділя

  Особистий прийом громадян проводиться щоденно:

  Понеділок – четвер: з 9.00 до 16.00

  П’ятниця: з 9.00 до 15.00

  Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, голови районної державної адміністрації та керівника державної служби, а також Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації. 

   

              Кількість виборців в районі станом на 1 липня 2020 року – 36 745 чол.

   

  Основними завданнями відділу ведення Державного реєстру виборців є:

  1) ведення персоніфікованого обліку виборців;

  2) складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, всеукраїнського та місцевих референдумів;                                               

  3) облік виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

                                                
             Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів.

             Створення і ведення Державного реєстру виборців дозволяє:

  а) уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів;

  б) спростити процес складання виборчих списків;

  в) своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців України.

  Форма ведення Державного реєстру виборців.

  Ведення Державного реєстру виборців здійснюється в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.

  База даних Державного реєстру виборців - це будь-яка її частина, копія бази даних або її частини, персональні дані виборців, що містяться у базі даних Реєстру.

  База даних Державного реєстру виборців  може використовуватися лише для таких цілей (ст.26 Закону України “Про Державний реєстр виборців”):

           

  1. Під час підготовки до виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, до всеукраїнського або місцевого референдуму персональні дані Реєстру можуть використовуватися лише для:

         1) складання списків виборців на виборчих дільницях;

         2) вирішення Центральною виборчою комісією питань організації підготовки та проведення виборів і референдумів;

         3) надання Верховній Раді України, Президенту України, Кабінету Міністрів України, іншим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, виборчій комісії Автономної Республіки Крим, територіальним виборчим комісіям з місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території;

         4) виготовлення іменних запрошень виборцям;

         5) проведення передбаченої частиною другою цієї статті перевірки відомостей про виборців.

  1. Персональні дані Державного реєстру виборців (далі - Реєстру) можуть бути використані для проведення перевірки достовірності відомостей про виборців, які поставили свої підписи у підписних листах на підтримку проведення всеукраїнського референдуму, на підтримку пропозиції про відкликання депутата місцевої ради та сільського, селищного, міського голови, старости села, селища за народної ініціативи, а також відомостей, що подаються до відповідних виборчих комісій стосовно кандидатів, уповноважених та довірених осіб, членів ініціативної групи референдуму, кандидатур до складу виборчих комісій.
  2. Персональні дані Реєстру можуть бути використані для здійснення публічного контролю за веденням Реєстру в порядку та межах, встановлених Законом.
  3. Персональні дані Реєстру можуть бути одноразово використані на підставі закону для первинного наповнення бази даних державної системи обліку фізичних осіб після її створення, а також для створення реєстрів територіальних громад.
  4. Персональні дані Реєстру можуть бути використані державними органами, яким законом надано право доступу до автоматизованих інформаційних систем, реєстрів та банків даних, держателями (адміністраторами) яких є державні органи. Використання персональних даних Реєстру здійснюється з дотриманням законодавства про захист персональних даних.
  5. Персональні дані Реєстру у визначених законом випадках можуть бути використані центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства, для здійснення його повноважень.
  6. Під час здійснення повноважень щодо верифікації та моніторингу державних виплат центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову та бюджетну політику, має право отримувати з Реєстру інформацію про виборців, зокрема таку, що містить персональні дані.
  7. Персональні дані Реєстру можуть бути використані для проведення верифікації та встановлення тотожності між наборами ідентифікаційних даних фізичних осіб, які оброблюються в національних електронних інформаційних ресурсах.
  8. Використання персональних даних Реєстру для інших цілей, крім вищезазначених, можливе виключно за рішенням суду

   В базі даних Реєстру зберігається наступна інформація про виборця:

  1. Ідентифікаційні персональні дані виборця;
  2. Персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця;
  3. Службові персональні дані.

              Відповідно до ст. 10 Закону України "Про Державний реєстр виборців" кожен виборець має право:

  1. Кожен виборець має право:

              1) подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;

              2) отримувати в установленому цим Законом порядку інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;

              3) отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;

              4) одержувати на безоплатній основі від відповідного органу ведення Реєстру в доступній формі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, в установленому цим Законом порядку;

              5) звертатися в порядку, встановленому цим Законом, до відповідного органу ведення Реєстру із заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб;

              6) оскаржувати в установленому законом порядку рішення, дії чи бездіяльність органів Реєстру;

              7) захищати будь-якими не забороненими законом способами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.

              Розпорядник Реєстру забезпечує взаємодію виборців з Реєстром шляхом запровадження в мережі Інтернет електронних сервісів.

              Ми сподіваємось, що вміщені нормативно-правові акти та інформаційні  матеріали допоможуть налагодити постійний взаємозв’язок між громадянами та Державним реєстром виборців. Нагадуємо, що перевірити свої персональні дані Ви  можете  звернувшись  до  відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем  Вашого  проживання або через кабінет виборця на офіційному сайті «Державний реєстр виборців»  в мережі Інтернет.

  КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (ВИТЯГ)

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

  Виборчий кодекс України

  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20#Text

   

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про Державний реєстр виборців

  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/698-

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про звернення громадян

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/закон%20 україни%20про%20звернення%20громадян

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про вибори Президента України

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/474-14

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про вибори народних депутатів України

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про місцеві вибори 

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/595-19

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про всеукраїнський  референдум

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5475-17

  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІ

  від 02 грудня 2019 року №1969

  Про Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

  https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcardc7b5.html?id=47635&what=0

  Завантажити

  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІ

  від 18 травня 2020 року №88

  Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”

  https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard53f5.html?id=47917&what=0

  Завантажити

  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІ

  від 02 червня 2020 року №96

  Про форми заяв та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців, заяв про внесення змін до персональних даних виборця у Державному реєстрі виборців

  https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard1508.html?id=47951&what=0


  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІ

  від 02 червня 2020 року №97

  Про Порядок актуалізації бази даних Державного реєстру виборців стосовно записів про виборців, виборча адреса яких відноситься до території, на яку поширюються повноваження органу ведення  Державного реєстру виборців, що тимчасово не здійснює  ведення  Державного реєстру виборців

  https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard68ea.html?id=47953&what=0

  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІ

  від 11 червня 2020 року №103

  Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання

  https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard6c73.html?id=47980&what=0


  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІ

  від 25 червня 2020 року №121

  Про Порядок надсилання виборцем заяв, запитів, передбачених статтями 19-21 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, із використанням мережі “Інтернет”

  https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard954b.html?id=48013&what=0

  Посадові інструкції працівників відділу

   

  Положення про відділ ведення Реєстру (в розробці)

   

  Порядок звернення виборців

   

  Форми заяв для уточнення   персональних даних у Реєстрі

   

  Переглядів 7416 Останнє редагування П'ятниця, 10 липня 2020 09:51
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua