03 квітня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • Я МАЮ ПРАВО
 • АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30      

  баннер229

  Середа, 21 лютого 2018 10:33

  Державний реєстр виборців


   

  Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і  через створені державні органи.   

  Відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців”  розпорядженням  голови Ратнівської районної державної адміністрації від 1 жовтня 2007 року № 89-ос був створений відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації. Згідно із штатним розписом чисельність працівників відділу визначена у кількості 4 штатних одиниць. На даний час у відділі працює 3 працівники:

  Начальник відділу

  Неводнічик Анжела Іванівна

  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  роб.тел.: 3-01-38, факс: 3-01-38

  Головний спеціаліст

  Нифодюк Інна Ігорівна

  роб.тел.: 3-01-38,

  2-11-18

  Спеціаліст

   

  роб.тел.: 3-01-38,

  2-14-09

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: вул.Центральна,19, каб.29 (2 поверх), смт Ратне, Волинська обл., 44100.

   

  Графік роботи відділу:

  Понеділок – четвер: з 8.00 до 17.15

  П’ятниця: з 8.00 до 16.00

  Перерва на обід: з 13.00 до 14.00

  Вихідні дні: субота, неділя

  Особистий  прийом громадян проводиться щоденно.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців, голови районної державної адміністрації та керівника державної служби, а також Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Ратнівської районної державної адміністрації. 

   

              Кількість виборців в районі станом на 1 жовтня 2019 року – 36 791 чол.

   

  Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:

  1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території Ратнівського району;


              2) складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.


             Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів.

             Створення і ведення Державного реєстру виборців дозволяє:

  а) уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів;

  б) спростити процес складання виборчих списків;

  в) своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців України.

  Форма ведення Державного реєстру виборців.

              Ведення Реєстру здійснюється в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.

  База даних Реєстру - це будь-яка її частина, копія бази даних або її частини, персональні дані виборців, що містяться у базі даних Реєстру.

  База даних Реєстру може використовуватися лише для таких цілей:

              1) складання попередніх списків виборців на виборчих дільницях;

              2) уточнення попередніх списків виборців та складання остаточних списків виборців на виборчих дільницях;

              3) надання Кабінету Міністрів України, іншим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, виборчій комісії Автономної Республіки Крим, територіальним виборчим комісіям місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території;

              4) проведення передбаченої у частині другій статті 26 Закону перевірки відомостей про виборців.

  Персональні дані Реєстру можуть бути використані для проведення перевірки достовірності відомостей про виборців, які поставили свої підписи у підписних листах на підтримку проведення всеукраїнського референдуму, а також відомостей, що надаються до відповідних виборчих комісій щодо кандидатів, уповноважених та довірених осіб, членів ініціативної групи референдуму, кандидатур до складу виборчих комісій.

  Персональні дані Реєстру можуть бути використані для здійснення публічного контролю за веденням Реєстру в порядку та межах, встановлених цим Законом.

  Персональні дані Реєстру можуть бути на підставі закону одноразово використані для первинного наповнення бази даних державної системи обліку фізичних осіб після її створення, а також для створення реєстрів територіальних громад.

   В базі даних Реєстру зберігається наступна інформація про виборця:

  1. Ідентифікаційні персональні дані виборця;

  2. Персональні дані, які визначають місце та умови голосування виборця;

  3. Службові персональні дані.

              Відповідно до ст. 10 Закону України "Про Державний реєстр виборців" кожен виборець має право:


             - подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців; 


              - отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;


              - отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;

   
              - одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців


              - звертатися у порядку, встановленому цим Законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;


  - оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;

  - захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Державного реєстру виборців.

                    Ми сподіваємось, що вміщені нормативно-правові акти та інформаційні  матеріали допоможуть налагодити постійний взаємозв’язок між громадянами та Державним реєстром виборців. Нагадуємо, що перевірити свої персональні дані Ви  можете  звернувшись  до  відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем  Вашого  проживання.

  Протягом листопада 2018 року відділом ведення Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) апарату райдержадміністрації (далі - відділ) проведено таку роботу:

  Здійснювалося опрацювання та виконання нормативно-правових актів, доручень, листів, інших документів органів влади вищого рівня, обласної та районної державної адміністрацій, що надходять до відділу для виконання, підготовка проектів документів на їх виконання.

  Проводилося завантаження в автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему «Державний реєстр виборців» (далі - АІТС Реєстр) відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру, отриманих від органів, закладів, установ, організацій, зазначених в статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, за жовтень 2018 року та відомостей про громадян, яким виповнилося 18 років — за листопад 2018 року,  та їх опрацювання.

  Забезпечено ведення Реєстру шляхом проведення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій, внаслідок яких:

  - внесено 45 записів про виборців до бази даних Реєстру;

  - внесено  398 зміни до персональних даних Реєстру;

  - знищено 57 записів  про виборця з Реєстру.

  Сформовано та проведено 27 наказів керівника органу ведення Реєстру, з них: 5 — про включення виборців до Реєстру, 4 - про внесення змін до Реєстру, 9 — про зміну виборчої адреси за зверненнями відділів ведення Реєстру, 7 — про знищення записів, термін зберігання яких закінчився, 1 — про вибуття виборців, усунення кратних включень — 1.

  В зв’язку з проведенням додаткових виборів депутатів Забродівської сільської ради 23 грудня 2018 року відділом ведення Реєстру здійснено ряд заходів, зокрема:

  1) Забродівській сільській виборчій комісії 7 листопада 2018 року надано відомості про кількість виборців, які проживають на території сіл Замшани, Вужиськ, що будуть входити  до складу Забродівської об’єднаної територіальної громади (лист від 07.11.2018 року №53/06-23);

   2) Відповідно  до постанови Забродівської  сільської виборчої комісії від 13.11.2018 року № 7, якою  утворено  одномандатні виборчі округи для проведення додаткових місцевих виборів, сформовано одномандатні виборчі округи із зазначенням їх номерів, меж, орієнтовної кількості виборців у кожному виборчому окрузі в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».

  Постанова Забродівської  сільської виборчої комісії про утворення  одномандатних виборчих округів для проведення додаткових місцевих виборів від 13.11.2018 року № 7 разом з дотатком  передана відділу ведення Державного реєстру виборців 13.11.2018 на  паперових носіях та в електронному вигляді та оприлюднена  шляхом розміщення на сайті райдержадміністрації і  у відведених місцях населених пунктів Замшанівської сільської ради.

  Працівниками відділу спільно з працівниками Ратнівського районного сектору управління Державної міграційної служби у Волинській області проводилася звірка персональних даних та виборчої адреси виборців, які  згідно з даними Реєстру зареєстровані по вулицях та провулках сіл Самари, Язавні, Боровуха, Головище, Козовата, Під’язівні, Тетребовичі, Занивське.

  Начальником та адміністратором безпеки відділу виконувались заходи, пов’язані із забезпеченням функціонування комплексної системи захисту інформації АІТС Реєстру на рівні відділу ведення Реєстру.

                            

  КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ (ВИТЯГ)

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про Державний реєстр виборців

  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/698-16

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про звернення громадян

  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/закон%20 україни%20про%20звернення%20громадян

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про вибори Президента України

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/474-14

   

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про вибори народних депутатів України

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про місцеві вибори 

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/595-19

  Завантажити

  ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про всеукраїнський  референдум

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5475-17

  Завантажити

  ПОСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ
  від 13 вересня 2012 року №893

  Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

  https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=204

  Завантажити

  ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ

  місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

  Короткий календарик виборця

  Завантажити

  Відповідальний за порушення виборчого законодавства

  Завантажити

   Посадові інструкції працівників відділу

  Положення про відділ ведення Реєстру

  Порядок звернення виборців

  Виборче законодавство

   Форми заяв для уточнення персональних даних у Реєстрі        

  Переглядів 2711 Останнє редагування Середа, 30 жовтня 2019 10:49
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua