Версія для друку
Четвер, 28 листопада 2019 11:05

27 листопада у Ратнівській районній філії ВОЦЗ відбувся захід в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства», яка підтримується усією світовою спільнотою

27 листопада у Ратнівській районній філії ВОЦЗ відбувся захід в рамках загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства», яка підтримується усією світовою спільнотою. Ця кампанії невипадково обіймає шістнадцятиденний період. Проміжок часу з 25 листопада по 10 грудня охоплює такі важливі події, як День боротьби з насильством щодо жінок,боротьби зі СНІДом;Міжнародний день боротьби з рабством; людей з обмеженими фізичними можливостями, волонтера, вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, боротьби з корупцією та Міжнародний день прав людини.

До проведення заходів з безробітними, які перебувають на обліку в службі зайнятості, активно долучилися фахівці районного центру у справах сім’ї, дітей та молоді і Катерина Бірук, начальник Ратнівського РС філії ДУ «Центр пробації» Богдан Пікун. Проблеми подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків обговорили присутні під час інформаційного семінару.

Представники соціальних служб покроково склали план дій для жертв домашнього насильства та тих, хто постраждав від торгівлі людьми:

  • викликати поліцію за номером - 102- або зателефонувати на гарячу лінію
    за номером: -0 800 500 335- чи -527-;
  • у разі потреби медичної допомоги внаслідок фізичного чи сексуального насильства, звернутися в лікарню;
  • у будь якому випадку, на деякий час покинути житло ( P.S. у м. Луцьк діє Центр соціально-психологічної допомоги);
  • за психологічною допомогою звертатися до служби у справах дітей або центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  • для отримання юридичної допомоги, відвідати Бюро безоплатної правової допомоги;
  • для жертв торгівлі людьми – у підрозділи боротьби зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми, які сприяють поверненню до України таких осіб.

Учасники заходу для психоемоційного розвантаження зображували на папері емоції радості, страху, малювали долоню щастя, як символ протидії насильству в сім’ї і державі.

Переглядів 1076

Галерея зображень