Версія для друку
Неділя, 14 липня 2019 11:06

Дорогі ветерани Другої світової війни, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди 75-ї річниці визволення Ратнівщини від німецько-фашистських загарбників та 819-ї річниці селища Ратне.

Сьогодні ми низько схиляємо голови і згадуємо про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі. Слава ветеранам, всім тим, хто боронив наші Ратнівські землі від страшного ворога, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього! 

Минає час, але у пам'яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Шановні ветерани, бажаємо вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму! Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги від рідних.

 

Районна державна адміністрація

Переглядів 300