Версія для друку
П'ятниця, 22 травня 2015 19:43

Засідання районної робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  До складу цієї робочої групи увійшли керівник апарату райдержадміністрації Світлана Юзепчук, голова районної ради Микола Макарук, депутати, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району...

  До складу цієї робочої групи увійшли керівник апарату райдержадміністрації Світлана Юзепчук, голова районної ради Микола Макарук, депутати, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

  На засіданні визначили кількість потенційних територіальних громад та їх склад. За результатами голосування  (в обох випадках 18 членів робочої групи з 20 проголосували за прийняття рішення) було затверджено три такі громади з центрами в смт Ратне, смт Заболоття та с. Самари. До Ратнівської територіальної громади увійдуть Ратнівська селищна рада, Гірниківська, Жиричівська, Прохідська, Забродівська, Поступельська, Видраницька, Замшанівська, Велимченська, Датинська сільські ради. До Заболоттівської – Заболоттівська селищна рада, Гутянська, Турська, Заліська та Здомишельська. До Самарівської територіальної громади – Самарівська, Кортеліська, Млинівська, Височненська, Самари-Оріхівська, Межиситівська, Річицька, Щедрогірська та Залухівська сільські ради. Прийнята пропозиція буде направлена до облдержадміністрації.

Переглядів 2211

Останні з Пресс-служба