Версія для друку
Вівторок, 30 червня 2015 12:47

На Волині послуги у земельній сфері можна отримати через мережу Інтернет

Вчасне і якісне надання адміністративних послуг громадянам є одним із важливих завдань, які виконують волинські земельники.

Відтак, днями, за участі в.о начальника Головного управління Держгеокадастру в області Василя Василенка,  було підписано спільний Меморандум про співпрацю щодо інформаційної взаємодії між Волинською облдержадміністрацією, Луцькою міською радою, Головним управлінням Держгеокадастру в області, управлінням Державної міграційної служби України  та управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

Меморандум передбачає участь земельного відомства у процесах надання громадянам адміністративних послуг в електронному форматі. Волиняни на разі можуть отримати такі послуги на базі Луцького ЦНАПу, а найближчим часом таку практику запровадять і у районних ЦНАПах. 

«Це важливий початок, адже процес децентралізації влади не відбуватиметься без прозорості надання адміністративних послуг, а можливість отримати їх, не виходячи з дому чи офісу, ще більш спросить ці процеси для наших громадян. Волинські земельники готові й надалі розширювати спектр послуг, які надаватимуться за посередництвом мережі Інтернет, тим більше що державні кадастрові реєстратори нині працюють у всіх, без винятку ЦНАПах краю», - наголосив керівник земельної служби Волині Василь Василенко. 

«Запровадження електронних адміністративних послуг на базі ЦНАПів – ще один крок, зроблений з турботою про людей. Особливо це зацікавить представників малого та середнього бізнесу», - підкреслив посадовець.

Зараз у ЦНАПі Луцька вже можна отримати перші  електронні адміністративні послуги: видача архівних довідок, копій, витягів; видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; видача копії рішення міської ради, витягу з протоколу сесії міської ради, витягу з протоколу засідання постійної комісії міської ради; видача довідки щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичної особи. В майбутньому перелік послуг буде розширюватися. 

Переглядів 1785