19 січня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • COVID-19
 • Місцеві вибори 2020
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  баннер229

  П'ятниця, 15 січня 2016 12:48

  Доповідна записка про наслідки розгляду звернень громадян і стан роботи зі зверненнями та запитами народних депутатів України Ратнівського районного управління юстиції за 2015 рік

        Доповідна записка

  про наслідки розгляду звернень громадян і стан роботи зі зверненнями та запитами народних депутатів України Ратнівського районного управління юстиції за 2015  рік

  Ратнівським районним управлінням юстиції протягом 2015 року проводилась певна робота по розгляду звернень громадян, особистого прийому громадян, розгляду звернень та запитів народних депутатів України відповідно до вимог Законів України “Про звернення громадян”, “Про статус народного депутата України”, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 року №348 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації та Інструкції про порядок розгляду звернень та особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 18.03.2004 року №26/5 (зі змінами внесеними наказом Міністерства юстиції України від 07.05.2004 р. № 35/5).

  Керівництвом Ратнівського районного управління юстиції вживаються заходи по створенню в районному управлінні юстиції необхідних умов для реалізації громадянами свого конституційного права на звернення.

  При розгляді звернень громадян особлива увага приділяється зверненням, які надходять від малозабезпечених та соціально незахищених верств населення, а також ретельно аналізуються причини та умови, що породжують надходження скарг на дії або бездіяльність працівників районного управління юстиції та його структурних підрозділів і вживаються заходи щодо запобігання надходженню таких скарг та усунення виявлених недоліків по даному напрямку роботи.

  В плани роботи районного управління юстиції включені пункти по виконанню вимог вищевказаних законів та нормативних актів. Дані питання розглядаються раз в квартал на оперативних нарадах працівників районного управління юстиції, зокрема  на оперативній нараді працівників районного управління юстиції було розглянуто одне питання, що стосувалися розгляду звернень громадян та проведення особистого прийому (протокол №3 від 20.03.2015, № 4 від 29.04.2015, №9 від 21.09.2015, №10 від 06.11.2015).

  Протягом 2015 року до районного управління юстиції та його структурних підрозділів  звернень і запитів народних депутатів України не надходило, як і за аналогічний період минулого року.

  За  звітний період 2015 року до районного управління юстиції та його структурних підрозділів звернень громадян не надходило, за аналогічний період минулого року до управління надійшло два звернення громадян.

  В районному управлінні юстиції проводиться особистий прийом громадян начальником районного управління юстиції, начальником реєстраційної служби, начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби, начальником відділу державної виконавчої служби згідно графіка особистого прийому громадян керівництвом Ратнівського районного управління юстиції, який затверджений наказом районного управління юстиції від 21.05.2007 року №20.

  Реєстрація громадян, які звернулись на особистий прийом до керівництва районного управління юстиції, ведеться у відповідних журналах особистого прийому громадян начальником районного управління юстиції, начальником реєстраційної служби, начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби, начальником відділу державної виконавчої служби.

  За 2015 рік на особистому прийомі в керівництва районного управління юстиції побувало  280 громадянин, зокрема в начальника районного управління юстиції – 70 громадян, начальника реєстраційної служби – 50 громадян, начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану – 107  громадяни, начальника відділу державної виконавчої служби – 53 громадянин.

  За аналогічний період минулого року керівництвом районного управління юстиції прийнято на особистому прийомі  325 громадян.

  Особистий виїзний прийом громадян начальником районного управління здійснюється щокварталу, відповідно до Графіку особистого прийому за місцем роботи громадян начальником Ратнівського районного управління юстиції, затвердженого наказом №109/01.02.14 від 29.12.2012 року.

  Для реалізації конституційного права громадян на звернення та надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення, при районному управлінні юстиції відповідно до Типового положення про правову громадську приймальню, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.06.2005 року №61/5, Положення про правову громадську приймальню Ратнівського районного управління юстиції, затвердженого наказом районного управління юстиції від 22.08.2006 року, при районному управлінні юстиції створено правову громадську приймальню для надання безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення. До роботи громадської приймальні залучаються працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану та державний нотаріус (по можливості), а також створено телефонну “гарячу лінію” з надання безкоштовної правової допомоги малозахищеним верствам населення та затверджено графік її роботи.

  За звітний  період 2015 до громадської приймальні, створеної при районному управлінні юстиції, звернулось 83 громадяни, яким працівниками управління було надано юридичну правову допомогу.

  За аналогічний період минулого року до громадської приймальні, створеної при районному управлінні юстиції по правову допомогу звернулось 110 громадян.

  Громадянам, які звернулися по правову допомогу до громадської приймальні, були надані усні роз’яснення норм чинного законодавства України по питаннях цивільного, земельного, адміністративного, трудового, сімейного, пенсійного законодавства та соціального захисту населення.

  Громадяни, які зверталися по правову допомогу до громадської приймальні, на їх прохання забезпечувались законодавчими актами на електронних носіях та письмовими роз’ясненнями по питаннях чинного законодавства України.

  Роз’яснення норм чинного законодавства України проводиться також і в засобах масової інформації, зокрема в районній газеті ”Ратнівщина” та на офіційному веб-сайті Ратнівської райдержадміністрації.

  В. о. начальника Ратнівського

  районного  управління  юстиції                                                   В. Н. Дудік                                   

  Наход Олена Іванівна

  21890

                                                

  Переглядів 2793
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua