19 січня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 • Довідник телефонів працівників
 • Регуляторна політика
 • Публічна інформація
 • Вакансії
 • Нормативно-правова база
 • Реєстр містобудівних умов та
 • РДА і громадськість
 • Децентралізація влади
 • Генеральні плани
 • Очищення влади
 • Управління юстиції
  Вивчення громадської думки
  Відомості про район
 • Центр надання адмін послуг
 • РДА звітує
 • Правове забезпечення
 • Місцевий бюджет
 • Ресурсний центр громад
  Прес-центр
 • Державний реєстр виборців
 • Оголошення
 • Відділ статистики інформує
 • Запобігання проявам корупції
 • Доступність об'єктів
 • Паспорти бюджетної програми
 • Керівництво
 • Громадська рада при РДА
 • Реформи в Україні
 • Центр зайнятості інформує
 • Протидія домашньому насильству
 • Порядок реєстрації
  Інвестиційний довідник
  Влада і громадськість
 • Соціальний захист населення
 • Євроатлантична інтеграція
 • COVID-19
 • Місцеві вибори 2020
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  баннер229

  Вівторок, 15 березня 2016 16:10

  Перезавантажити судову систему України можна максимум за 2 роки - Мін'юст

  Перезавантажити судову систему України можна максимум за 2 роки - Мін'юст

  Система судів в Україні насьогодні є найскладнішою в Європі, тому її необхідно спростити.

  Про це в ефірі 5 каналу заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

  "Ми зараз активно напрацьовуємо пакет законів, щоб реально запустилося перезавантаження судової системи. Модель, яку я бачу і яку підтримали колеги в українському уряді, дуже проста. Ми повинні спростити систему судів, вона зараз у нас найскладніша в Європі", - зазначив він.

  Читайте такожПорошенко: Головне в реформі правосуддя - зробити суд по-справжньому незалежним

  За словами міністра юстиції, нова суддівська система матиме три рівні, а перезавантажити її можна буде максимум за 2 роки. 

  "Нова структура судів проста - три рівні. Ми ліквідовуємо господарські суди, адміністративні суди, щоб людина знала, що вона йде в один суд і там отримає рішення по будь-якому своєму питанню. В цю нову структуру набираються судді. Питання часу. Я думаю, щоб бути не популістом, перезавантаження, якщо ми почнемо з Верховного суду і спустимося вниз, за 18 місяців, максимум за два роки можна перезавантажити всю систему", - наголосив міністр юстиції.

  Читайте такожУ ВАСУ вважають, що переатестація – це "помста" судовій системі

  Як повідомляв УНІАН, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що у Венеціанській комісії підтвердили можливість поетапної заміни всієї судової системи України. Він зазначив, що уряд пропонує «набирати суддів за тим же принципом, як і набиралась нова українська поліція», на відкритому конкурсі.


  Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1288159-perezavantajiti-sudovu-sistemu-ukrajini-mojna-maksimum-za-2-roki-minyust.html

  ДО ВІДОМА ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ, ІНШИХ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

         Відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452 «Про затвердження Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності», розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 145-р «Про забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису державним службовцям, які займають посади, віднесені до першої – третьої категорій, та інші прирівняні до них посади» послуги електронного цифрового підпису на безоплатній основі можна отримати в:

         акредитованому центрі сертифікації ключів органів юстиції України, що знаходиться за адресою: 04655, м. Київ, вул. Пимоненка Миколи, буд. 13 літера Б, тел.: +380 (44) 206-71-33, 206-71-59, 206-71-94, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

         акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, що знаходиться за адресою: 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, тел.: +380 (44) 284-00-10, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

         акредитованому центрі сертифікації ключів Державної казначейської служби України, що знаходиться за адресою: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, тел.: +380 (44) 286-48-68, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

         Інформацію щодо кількості державних службовців, які займають посади, віднесені до першої – третьої категорій, та інші прирівняні до них посади, яким необхідно отримати послуги електронного цифрового підпису, в розрізі адміністративно-територіальних одиниць просимо надати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  ПЛАН ДІЙ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ У СФЕРІ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗОКРЕМА, ПОКЛИКАНИЙ УНОРМУВАТИ МАЙНОВІ ПРАВА ОСІБ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ РАЗОМ, - МІН'ЮСТ  

  Прийняття законодавства на виконання Плану дій щодо реалізації Національної стратегії у сфері прав людини, зокрема, покликане унормувати майнові права осіб, які проживають разом, без дискримінації за будь-якими ознаками. Водночас жодних новацій щодо розширення поняття шлюбу дане законодавство не міститиме. Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова.

  Ідеологія законопроекту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар, який має бути розроблений у 2017 році, - це необхідність законодавчого унормування майнових і немайнових прав між людьми, які проживають разом. Зокрема, йдеться про володіння та наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності, конституційного права несвідчення проти свого партнера.

  При цьому жодних норм, які б розширювали поняття шлюбу чи узаконювали одностатеві шлюби, даний документ не міститиме. А всі заяви про зворотне є не більше, ніж політичними інсинуаціями.

  Прийняття даної стратегії є обов’язком, який взяла на себе Україна в рамках процесу візової лібералізації з країнами Європейського Союзу.

  Нагадаємо, що розробка Національної стратегії прав людини проводилася Кабінетом Міністрів на виконання Указу Президента. Після її прийняття в шестимісячний термін мав бути розроблений план дій, який би передбачав конкретні дії з реалізації стратегії.

  До розробки Плану дій щодо реалізації Національної стратегії у сфері прав людини Міністерством юстиції було залучено понад 250 правозахисників, громадських діячів, а також представників міжнародних організацій. Спільними зусиллями вони в робочій групі напрацювали текст плану.

   Міністерство юстиції за ініціативою Міжнародної академії нюрнберзьких принципів має можливість номінувати 4-6 кваліфікованих спеціалістів для участі у цьогорічній Літній школі для молодих спеціалістів

  Міністерство юстиції за ініціативою Міжнародної академії нюрнберзьких принципів має можливість номінувати 4-6 кваліфікованих спеціалістів для участі у цьогорічній Літній школі для молодих спеціалістів, яка відбудеться у Нюрнберзі з 1 по 12 серпня 2016 року (http://www.nurembergacademy.org/fileadmin/media/pdf/call_for_papers/Summer_School_for_Young_Academics.pdf). Два кандидати будуть запрошені Міжнародною академією нюрнберзьких принципів. Літня школа присвячена питанням міжнародного кримінального права.

  Кандидати, які бажають взяти участь у Літній школі мають відповідати таким вимогам:

  •       мінімум 3 роки професійного досвіду (прокурор, суддя, правоохоронні органи, органи юстиції);
  •       вільна англійська (рівень В2 і вище).
  •       молодим спеціалістам, які здійснюють розслідування особливо тяжких міжнародних злочинів та/або міждержавних злочинів: контрафакції та піратства, тероризму, міждержавної організованої злочинності.
  •       досвідченим спеціалістам, які залучаються в міжнародні та міждержавні кримінальні справи.

  Перевага надаватиметься:

  Витрати за переліт, проживання, страхування, екскурсії та проїзд покриваються за рахунок стипендійної програми.

  Просимо надсилати свої резюме та мотиваційний лист англійською мовою, підтвердження рівня знання англійської мови (за наявності) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.%20">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 18 березня 2016 року. Контактні телефони – 278-70-44 або 279-55-51.

   

   

  Сьогодні 15 березня  Верховна Рада України повторно, з пропозиціями президента, має розглянути законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році” (№3755).

   Сьогодні також розглядатиметься проект постанови про визначення представників парламенту у складі комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань.

  Також розглядатиметься проект постанови про визначення кандидатур до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

  Сьогодні у другому читанні розглядатимуться зміни до закону “Про телебачення і радіомовлення” щодо визначення передач європейського виробництва.

  Крім того, сьогодні депутати розглянуть зокрема питання щодо невідворотності покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини.
                          

  Переглядів 2307
  Розробка: Відділ інформаційно-комп'ютерного
  забезпечення апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Ратнівська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Ратнівській райдержадміністрації.
  Адреса: 44100, смт Ратне, вул.Центральна, 19, тел. (03366) 21492, факс 21492, 21730, E-mail: info@ratadmin.gov.ua
  © 2012 ratadmin.gov.ua