Версія для друку
П'ятниця, 15 грудня 2017 14:17

Телефон довіри

З метою створення необхідних умов для зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, реалізації конституційних прав громадян на звернення та вдосконалення роботи зі зверненнями громадян у Ратнівській райдержадміністрації функціонує телефон довіри (2-17-30).

Відповідно до ст. 40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов зворотного зв’язку, надання інформаційних послуг, оперативного реагування на гострі проблеми мешканців району, реалізації конституційних прав громадян на звернення та вдосконалення роботи із зверненнями громадян.

«Телефон довіри» в Ратнівській райдержадміністрації функціонує за номером: (03366) 21730 щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 17:15 год. та у п’ятницю з 08:00 до 16:00 год.

«Телефон довіри» працює з метою :

  • зворотного зв’язку з мешканцями району;
  • надання інформаційних послуг;
  • оперативного реагування на гострі проблеми жителів територіальних громад району;
  • невідкладного вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян, порушених унаслідок недодержання вимог законодавства про звернення громадян.

Основними завданнями функціонування «Телефону довіри» в Ратнівській райдержадміністрації є:

  • надання інформаційних послуг громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, що стало причиною звернення через «Телефон довіри» до райдержадміністрації;
  • оперативний розгляд порушених громадянами питань.
Переглядів 5503 Останнє редагування Середа, 27 грудня 2017 15:38