20 липня 2024 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Діяльність райдержадміністрації
Прес-центр
Район сьогодні
 • Розпорядчі документи
 • Регуляторна політика
  Публічна інформація
  Інформація з установ району
  Оголошення
  Програми та стратегії району
  Виконання програм та стратегій
 • Децентралізація влади
 • Самоорганізація населення
 • Вивчення громадської думки
 • Очищення влади
 • Електронне звернення
 • Вакансії державної служби
 • Інвестиційний довідник
 • Запобігання проявам корупції
 • Внутрішній аудит
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2024 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Головна>Новини>Звітував відділ регіонального розвитку РДА
  Вівторок, 03 серпня 2021 12:11

  Звітував відділ регіонального розвитку РДА

  2 серпня на нараді у голови райдержадміністрації Юрія Лобача про роботу звітувала начальниця відділу регіонального розвитку РДА Світлана Мазурок. Вона доповіла, що до повноважень цього структурного підрозділу з травня цього року входили питання, що стосуються розвитку сільського господарства, екології, економіки, архітектури та житлово-комунальної галузі. На цей час два останні напрями перейшли у відання іншого відділу.

  Пріоритетним напрямком роботи залишається сільське господарство. Спеціалісти відділу надають практичні консультації громадам щодо порядку використанні коштів обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку АПК Волині на утримання трьох і більше корів власниками особистих селянських господарств та здешевлення штучного осіменіння корів. Протягом усього періоду весняно-польових робіт працівники підрозділу також допомагають сільгоспвиробникам у пошуку вигідних закупівель мінеральних добрив, гербіцидів, насіннєвого матеріалу, а також ринків збуту продукції.

  За звітний період відділом було розглянуто близько 320 звернень фізичних та юридичних осіб з приводу земельних питань, за результатами чого прийнято п’ять розпоряджень голови РДА та надано 309 висновків про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Окрім цього, сформовано перелік об’єктів природно-заповідного фонду району зі встановленням геопросторових даних, ведеться робота із тергромадами щодо поновлення охоронних зобов’язань по ПЗФ, робоча група обстежує наявні пилорами, деревообробні цехи і підприємства з метою їх повної інвентаризації. До повноважень відділу належить організація роботи комісій, зокрема, з координації дій щодо держконтролю за заготівлею другорядних лісових матеріалів, надзвичайної протиепізоотичної комісії та з питань альтернативної служби.

  Іще одним з важливих напрямів є наповнення «Інвестиційного довідника» на сайті РДА – у ньому зібрана інформація про вільні земельні ділянки, які можуть бути запропоновані для будівництва промислових чи торгових об’єктів, туристично-рекреаційних комплексів тощо. Нині до послуг інвесторів є 49 таких ділянок чи об’єктів незавершеного будівництва.

  У підсумку звіту голова РДА Юрій Лобач доручив керівниці відділу опрацювати матеріали щодо самозаліснених земельних ділянок, які в загальній площі у районі вже складають більше півтори тисячі гектарів, а також підготувати і оприлюднити вибірку обласних та державних програм, відповідно до яких населення може отримати фінансову підтримку на розвиток сільського господарства.

  Переглядів 11810
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Володимир-Волинська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Володимир-Волинській райдержадміністрації.
  Адреса: 44700, м.Володимир-Волинський, вул. Небесної Сотні, 3, т.24467, E-mail: post@vvadm.gov.ua
  © 2014 vvadm.gov.ua